Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Świecąca obroża dla psa
Strona Główna | Księga Gości 0 | Dodaj do Księgi | Dodaj do Ulubionych | 580Świecąca obroża dla psa

Od 31 sierpnia 2014 każdy pieszy, który porusza się poza terenem zabudowanym, jest zobowiązany do noszenia przy sobie elementów odblaskowych. Wprowadzenie tego przepisu było podyktowane bezpieczeństwem pieszych i większość osób bez dwóch zdań zaczęła się do tego stosować. Skoro dbamy o swoje bezpieczeństwo, powinniśmy zadbać także o bezpieczeństwo naszych czworonogów. Świecąca obroża dla psa to doskonały wybór dla każdego pupila.

Obroża ze światełkami LED

Obroża dla psa powinna nie tylko być wygodna, ale też zapewniać mu bezpieczeństwo, kiedy będzie znajdował się on poza terenem zabudowanym. Po zmroku ciężko zauważyć na poboczu psa, a obroża ze światełkami LED jest jedynym sposobem na to, aby kierowca mógł go dostrzec.

Wiele osób myśli, że ten problem ich nie dotyczy, gdyż ich pies jest zawsze wyprowadzany na smyczy. Należy jednak pod uwagę brać różne czynniki losowe, wystarczy, że pies czegoś się przestraszy i spłoszony zerwie ze smyczy. W panice może wbiec na ulicę, a dla przejeżdżających samochodów będzie niewidoczny. Obroża ze światełkami podnosi także poziom bezpieczeństwa właściciela. Obowiązkowe dla pieszych odblaski bywają słabo widoczne, a ktoś, komu towarzyszy pies ze świecącą obrożą, na pewno zostanie zauważony.

Świecąca obroża dla psa może uratować mu życie i zapobiec powstawaniu wypadków drogowych. Warto w taki gadżet zainwestować, jest ona komfortowa dla psa i nie przeszkadza mu, a na pewno znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa na drodze.


Głosuj (0)

zwierzyniec24 09:40:20 26/08/2016 [Powrót] KomentujProfil:

Zwierzyniec24 - blog o zwierzętach domowych


Archiwum:
2016
Sierpień


Ulubieni:


Linki: